• Tüm ürünlerde 2 yıl garanti
  • 10.000’den fazla memnun müşteri
  • % 100 güvenli web sitesi
  • % 30-50 tasarruf edin
  • Bir günde teslimat yapıyoruz *
  • Ücretsiz Kargo

ZumTeknoloji.com

Cep telefonları için aksesuarlar, kulak üstü kulaklıklar, bluetooth kulaklıklar, kulakiçi kulaklıklar, bataryalar, telefon kılıfları, akıllı bileklikler, akıllı saatler gibi bir çok ürünü uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı farklı aksesuar ürün yelpazesi ile mobil pazarda güçlü bir konuma sahibiz. Zum Teknoloji şu anda Türkiye’de ve yakın zamanda tüm dünya ülkeleri içinde ürün satışı yapmaktadır.

Küçük, büyük miktarlı siparişlere kadar her boyutta sipariş verebilirsiniz.

Tarihçe

Zum Teknoloji 2003 yılında kuruldu ve o günden beri mobil ürünler ve aksesuarlar için toptan veya perakende satış için hedeflerini gerçekleştirerek büyük bir müşteri kitlesine sahip oldu.

Ürün yelpazemizi günden güne genişletiyoruz: Cep telefonları ve Aksesuarları, Hoparlörler, Kulaklıklar, Hafıza Kartları, Bataryalar, Şarj ürünleri, Kablolar vb. Orijinal ve Fiyat / Kalite performansı ürünler  satıyoruz.

Fiyat ve Memnuniyet Garantisi

ZumTeknoloji.com piyasadaki en düşük fiyatlara en iyi ürünü almanız ve aldığınız ürünlerden memnun olmanız için, online mağazamızda fiyat ve memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Güvenli Alışveriş

ZumTeknoloji, SSL Sertifika onaylı mağazalardan biridir. Bu % 100 güvenli çevrimiçi alışveriş deneyimi sunduğumuz anlamına gelir. Kişisel bilgilerinizi korur ve güvenlik riskini azaltır,.

* Saat 16:00’dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır.

** Piyasa değeri farketmeksizin satın aldığınız tüm ürünlerde kargo ÜCRETSİZ.

ZUM TEKNOLOJİ

ULUSAL MARKALAR / MARKALARIMIZ

Apple
Huawei
JBL
RossClean
Jabron
Samsung
Rosstech
LG